Oferujemy Państwu magazyn wysokiego składowania klasy A z dogodną lokalizacją oraz wszechstronną obsługą. Magazynowanie we Wrocławiu przy obwodnicy miasta oraz autostrady A4 to komfortowa opcja. Szybki i wygodny dojazd do /z magazynu Leader Logistics jest możliwy z każdego punktu w mieście. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy powierzchnię 10 000m² z 17 dokami rozładunkowymi, która doskonale sprawdzi się przy przechowywaniu różnorodnych towarów. Naszą  ofertę kierujemy do szerokiego grona przedsiębiorców zainteresowanych całościową realizacją łańcucha dostaw i konkurencyjną ceną , przy zachowaniu wysokich standardów proponowanych usług.

Magazyn Wrocław

Specjalnie przystosowany magazyn może przyjąć nawet 10 000 palet EURO i przemysłowych, a także umożliwia przechowywanie towarów o różnych gabarytach. Oferujemy nie tylko magazynowanie ładunków standardowych, ale również towarów niebezpiecznych i spożywczych. Udostępniamy  taką opcję, dzięki wdrożonym procedurom HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points), czyli analizie zagrożeń i krytycznych punktów kontroli, a także specjalnie wyznaczonej przestrzeni. Oferowane przez nas usługi to nie tylko magazynowanie Wrocław rozumiane jako zwykłe składowanie towarów. Klienci mogą liczyć również na inne rozwiązania. Realizujemy kompleksowe projekty logistyczne. Organizujemy transporty door – to – door, czyli odbiór towaru i dostarczenie go bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo i skuteczną organizację. W ramach obsługi magazynowej realizujemy usługi przeładunków, kompletacji, konsolidacji, dekonsolidacji, cross-dockingu, Monitorujemy produkty zgodnie z zasadą FIFO (ang. First In First Out) i FEFO (ang. First Expired First Out), na bieżąco sprawdzając terminy ważności. Przeprowadzamy kontrole jakościowe oraz ilościowe. Sporządzamy raporty o stanie magazynowym. Zapewniamy płynność informacji i sprawną komunikację za pośrednictwem nowoczesnego systemu informatycznego do zarządzania magazynem WMS (ang. Warehouse Management System), bezpiecznie zintegrowanego z systemami naszych Klientów. Prowadzimy również nadzór nad wysyłką towarów po to, aby zawsze była realizowana terminowo i bez problemów.

PRZESTRZEŃ EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA

Wydajne wykorzystanie powierzchni magazynowej poprzez zastosowanie regałów sprawia, że ładunki można bezpiecznie przechowywać również na wysokościach.

Regały zostały odpowiednio przygotowane do przechowywania  różnego rodzaju produktów, m.in. co do wielkości, wagi i kształtu. Możemy więc przechowywać zarówno palety, belki i zwoje, jak i inne materiały o niestandardowej formie.

Nowoczesne wózki widłowe pozwalają na szybkie ściągnięcie potrzebnego towaru i odłożenie go z powrotem na miejsce. Magazyn jest też wyposażony w niezbędne instalacje, które stwarzają odpowiednie warunki do składowania nawet najbardziej wymagających towarów.
Zapraszamy do skorzystania z kompletnego serwisu logistycznego przedstawicieli różnych branż, m.in. automotive, budowlanej, spożywczej, chemicznej i rolniczo-przemysłowej. Spełniamy normy przechowywania wielorakich artykułów, a duża powierzchnia magazynu pozwala zarządzać nimi według określonych i najwyższych standardów.

MAGAZYN W PRAKTYCZNEJ I W OPTYMALNEJ LOKALIZACJI

Nasz magazyn jest dogodnie usytuowany przy autostradzie A4 i A8/S8 na terenie Prologis Park Wrocław III, dzięki czemu omijamy miejskie ograniczenia dotyczące wjazdu dla transportu ciężarowego  zapewniając łatwy dostęp do kierunków docelowych.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!