Oferujemy idealne rozwiązanie w postaci transportu całopojazdowego dostosowanego zarówno do różnych wielkości, jak i rodzajów załadunku. Specjalizujemy się w obsłudze wysokich wolumenów, dlatego z nami mają Państwo gwarancję dowozu towarów bez problemów i na czas.
Mamy długoletnie doświadczenie na rynku transportowym, dlatego dobrze wiemy, którą formę przewozu dostosować do potrzeb Klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy podpowiedzą Państwu, jak wypełnić wszystkie niezbędne formalności potrzebne do skorzystania z usługi – transport całopojazdowy.

Transport FTL – “Full Track Load”

W ramach przewozu całopojazdowego, Klient wynajmuje cały samochód, a więc może wykorzystać pełną dostępną przestrzeń załadowczą bez względu na rozmiar całego towaru.  Transport wykonuje się na podstawie listu przewozowego, w którym znajdują się dokładnie określone miejsca nadania oraz odbioru.

SAMOCHODY DOPASOWANE DO POTRZEB

Wszystkie zlecenia realizujemy we współpracy z rzetelnymi przewoźnikami. Za kierownicą naszych samochodów zasiadają doświadczeni kierowcy, którzy przemierzyli już tysiące kilometrów, aby dostarczyć przesyłki do rąk zadowolonych Klientów.

Dysponujemy flotą najnowszych pojazdów, które spełniają obowiązujące normy i wymogi związane z rodzajem przewożonych transportów. Zostały przystosowane do przewożenia zarówno artykułów spożywczych, jak i farmaceutyków oraz niebezpiecznych towarów ADR. Oferujemy samochody typu: firanki, burty, kontenery i chłodnie o ładowności od 1,5 do 24 ton.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!