Towar przygotowany do dostarczenia ma niestandardowe wymiary? Nie muszą Państwo obawiać się o bezpieczeństwo przewozu większych produktów. Proponujemy transport ponadgabarytowy, w ramach którego wykwalifikowani pracownicy zajmą się każdym etapem zlecenia – podczas załadunku, przewozu i rozładunku. Dajemy gwarancję, że w idealnym stanie dotrze na miejsce docelowe.

Naszym Klientom dajemy do dyspozycji kompleksową usługę, również wsparcie logistyczne w trakcie trwania całego procesu. Nie muszą Państwo martwić się przy tym o nadmierne wydatki. Już na początku planowania transportu przygotowujemy dokładny kosztorys, który uwzględni poszczególne elementy realizacji  zlecenia.

WYGODNIE I BEZ FORMALNOŚCI

Jako doświadczona firma logistyczna posiadamy wszelkie kwalifikacje do transportowania towarów przekraczających dopuszczalne limity wagowe i wymiarowe. Obsługujemy przewóz materiałów budowlanych, pojazdów, maszyn rolniczych, kontenerów i innych bardziej wymagających elementów. Zawsze dopasowujemy formę przewozu do rodzaju ładunku. Dysponujemy specjalnie przystosowanymi pojazdami z naczepami i platformami, które pozwalają na bezpieczny transport ponadgabarytowy.

TRANSPORT DŁUŻYCOWY

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, świadczymy usługę przewozu towarów dłużycowych. Specjalizujemy się w transporcie przesyłek o długości do 6,10 m, ale nie straszne nam są też przesyłki dłuższe. W zależności od długości i wagi przesyłki dobierany jest odpowiedni rodzaj transportu. Przesyłki dłużycowe wysyłane są w systemie doładunków, czyli wykorzystania tylko potrzebnej części powierzchni auta.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!