Dynamiczny zespół spedytorów na co dzień wykorzystuje dogłębną znajomość rynku i wieloletnie doświadczenie w branży, aby dostarczyć usługę transportu międzynarodowego zgodnie z Państwa potrzebami. Na bieżąco reagujemy na zmieniającą się sytuację i z pełną determinacją poszukujemy alternatywnych rozwiązań.

Współpracujemy wyłącznie ze stałymi, rzetelnymi i rozpoznawalnymi przewoźnikami, którzy specjalizują się w transporcie międzynarodowym. Podpisujemy z nimi długoterminowe umowy, co staje się gwarancją sprawnych dostaw na czas. Szanujemy zaufanie naszych Klientów i robimy wszystko, aby z sukcesem zrealizować każde zlecenie.

Transport międzynarodowy – zasięg

Zapewniamy terminowy oraz bezpieczny transport paletowy międzynarodowy do wszystkich krajów na świecie. Szczególnym atutem naszej oferty są stałe połączenia ładunków drobnicowych, doładunkowych i całopojazdowych w relacji Włochy, Węgry oraz Czechy.

Wyróżniamy się  szerokim doświadczeniem w organizacji  transportów w kierunku Europy północnej do takich Państw jak Anglia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa i Estonia.

RODZAJE PRZEWOZÓW

Docieramy do wielu miejsc na ziemi i to nie tylko drogą lądową. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy również usługi transportu lotniczego oraz transportu morskiego jak i kolejowego. Współpracujemy z renomowanymi liniami lotniczymi na całym świecie, a także z profesjonalnymi przedstawicielami spedycji morskiej i kolejowej.

W przypadku przewozu drogowego, realizujemy transporty całopojazdowe, częściowe i drobnicowe. Dostarczamy towary neutralne, jak również materiały niebezpieczne. Posiadamy flotę odpowiednio przygotowanych samochodów, takich jak: firanki, burty, kontenery czy chłodnie. Pojazdy mają także różną ładowność – 1,5t, 3,5t, 6,5t, 8t oraz 24t.

RODZAJE ŁADUNKÓW

Realizujemy transporty całopojazdowe, częściowe i drobnicowe dla towarów neutralnych, ale także materiałów niebezpiecznych. Posiadamy do dyspozycji samochody typu firanki, burty, kontenery, chłodnie, o ładowności 24t, 8t, 6,5t, 3,5t, 1,5t. Poza ładunkami normatywnymi zapewniamy też transport międzynarodowy – ponadgabarytowy.

Elastyczność i oszczędność

Nieustannie szukamy sposobów na udoskonalenie naszych usług. Dążymy do tego, aby elastyczne rozwiązania objęły jak najwięcej aspektów oferowanego przez nas transportu międzynarodowego – czasu trwania dostaw, dostępnych opcji kursów oraz świadczeń towarzyszących.

Klientom, dla których priorytetem jest płynność przepływu towarów, zapewniamy dostawy just-in-time i przewozy multimodalne. Spełniamy również inne oczekiwania. Realizujemy transport drobnicowy, transport przesyłek dłużycowych, dbamy o obsługę celną, organizujemy odprawy w kraju i zagranicą. Dla naszych Klientów mamy w ofercie m.in. dostawę produktów HACCP i materiałów niebezpiecznych ADR (w tym miejscu dowiesz się więcej).

Należymy do międzynarodowej sieci spedytorów Lognet Global Network, dlatego posiadamy profesjonalnych partnerów na całym świecie. Dysponujemy również miejscem uznanym do przeprowadzania uproszczonej odprawy celnej, co pozwala zaoszczędzić czas, obniżyć koszty i znacząco wpływa na szybkość realizacji zamówień.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!