Nowoczesna flota pojazdów dedykowanych różnym towarom, zespół profesjonalnych spedytorów i lata doświadczenia – wszystkie te elementy sprawiają, że jesteśmy niezawodni. Oferujemy Państwu usługę transportu drogowego na terenie kraju (transport krajowy) i za granicą (transport międzynarodowy). Realizujemy zlecenia dostaw różnorodnych paczek i ładunków – jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb Klienta.

GWARANCJA BEZPIECZNYCH DOSTAW

W trosce o wysoki poziom świadczonych usług, monitorujemy transport drogowy międzynarodowy na każdym etapie. Nasze samochody są wyposażone w nowoczesny system komunikacji z kierowcami, dlatego zawsze wiemy, gdzie znajduje się Państwa przesyłka. Pojazdy lokalizujemy nie tylko poprzez telefony komórkowe i komputery pokładowe, ale także przy użyciu nawigacji satelitarnej i GPS. W każdej chwili jesteśmy w stanie udzielić Państwu wyczerpującej informacji na temat planowanej dostawy.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego współpracujemy z doświadczonymi kierowcami i spedytorami. Każda osoba przechodzi dodatkowe szkolenie. Profesjonaliści dbają, aby towary nadawane przez Państwa trafiały pod wskazany adres nie tylko na czas, ale i w nienaruszonym stanie. Bez względu na to, czy miejsce docelowe znajduje się w Polsce, czy za granicą.

FLOTA PRZYSTOSOWANYCH POJAZDÓW

W naszej ofercie znajdą Państwo transport całopojazdowy, transport częściowy i drobnicowy. Jesteśmy przygotowani na przewożenie różnych towarów – zarówno produktów neutralnych, jak i materiałów niebezpiecznych. Stale inwestujemy w specjalnie przystosowane pojazdy. Posiadamy kontenery, chłodnie, burty i firanki. Nasze samochody dysponują różną ładownością – 24t, 8t, 6,5t, 3,5t i 1,5t.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!