Transport kolejowy z Chin dynamicznie zyskuje status idealnego rozwiązania przede wszystkim dla importerów chcących pogodzić dość krótki czas dostaw z Dalekiego Wschodu z atrakcyjną ceną. Dzięki długotrwałej współpracy z agentami na terenie Chin, z wielką przyjemnością proponujemy naszym Klientom rozwiązania w zakresie zarówno drobnicowego jak i pełnokontenerowego transportu kolejowego.

DROBNICA NA KOLEJ

Wychodzimy naprzeciw aktualnym potrzebom rynkowym i oferujemy naszym Klientom nie tylko kolejowy import i export pełnokontenerowy, ale przede wszystkim możliwość importowania i exportowania drobniejszych przesyłek, w tym również przesyłek niestandardowych typu dłużyce. Czas transportu drobnicowego, to około 3 tygodnie, zatem dużo krócej niż w przypadku transportu morskiego. Każdy etap transportu jest przez nas monitorowany, a nasi Klienci są na bieżąco informowani o statusach.

SPRAWNY KONTAKT Z DOSTAWCĄ

Wraz z naszymi agentami w Chinach jesteśmy w gotowości do mocnego wspierania naszych Klientów w kontaktach z dostawcami na terenie Chin. Często podjęcie decyzji co do przyjęcia warunków incoterms, odpowiednich terminów gotowości towaru, organizacji odpraw w odpowiednim czasie, przygotowania dokumentacji, staje się problematyczne w codziennych kontaktach biznesowych między dostawcą a odbiorcą. Służymy Państwu pomocą i pełnym przepływem informacji w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!