Karton, paleta, ładunek ponadgabarytowy?

Zapewniamy przewozy różnorakich ładunków, zgodnie z Państwa wymaganiami. Nasza oferta transportu krajowego obejmuje transport towarów drobnicowych, doładunki i transporty całopojazdowe.

Transport Krajowy Drobnicowy

15 200, 500, 98… tak w skrócie można opisać nasz transport drobnicowy w zeszłym roku. Przewieźliśmy 15 200 palet, w tym palety EUR i przemysłowe, dla 500 klientów, a 98% tych przesyłek zostało dostarczone w ciągu 24 godzin.

Realizujemy dostawy na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań.

W ramach transportu drobnicowego oferujemy nie tylko przesyłkę palet, ale też przesyłki dłużycowe, transporty ponadgabarytowe, a nasze usługi obejmują zarówno ładunki standardowe, jak i materiały niebezpieczne (ADR).

Szybka wycena, szybka przesyłka

Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę najtanszeprzesyłki.pl, skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Serwis pozwala na szybką wycenę i zamówienie usługi, czy to transportu paczki, przesyłki paletowej czy przesyłki dłużycowej. Aby złożyć zamówienie nie potrzebują Państwo deklarować ilości przesyłek, ani podpisywać z nami umowy – wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie najtanszeprzesyłki.pl.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub pragną uzyskać więcej informacji, nasz zespół szybko odpowie na zapytanie transportowe złożone telefonicznie lub online. Status złożonych zamówień możecie Państwo śledzić za pomocą naszego portalu.

Transport paletowy

Oferujemy bezpieczny i terminowy przewóz Państwa towarów na paletach, nie wymagamy aby były to palety typu EUR. Naszą usługę transportu paletowego cechuje szybkość i bezpieczeństwo, w ubiegłym roku 98% palet trafiło do odbiorcy po 24 godzinach od czasu nadania.

Obsługujemy wszelkiego rodzaju przesyłki palet  na terenie całego kraju. Naszą usługę kierujemy do firm jak i osób prywatnych. Z nami wysyłka palet nie stanowi żadnego problemu.

Transport całopojazdowy i ponadgabarytowy

Jeśli potrzebują Państwo przesłać duży wolumen towarów rozwiązaniem jest transport całopojazdowy. Dostarczamy rozwiązania z zakresu transportów niestandardowych, zarówno pod względem wielkości, jak i rodzaju. Do ich realizacji oferujemy samochody typu firanki, burty, kontenery i chłodnie o ładowności 1,5t – 24t. Dysponujemy flotą pojazdów przystosowaną, zgodnie z obowiązującymi wymogami, do transportu artykułów spożywczych, farmaceutyków oraz towaru ADR. Zapewniamy specjalistyczny transport ponadgabarytowy.

Bezpieczeństwo i terminowość

Bezpieczeństwo towarów oraz terminowość transportów jest jednym z  naszych priorytetów. Na każdym etapie transportu od załadunku do rozładunku czuwa zespół specjalistów, który na bieżąco monitoruje przebieg realizacji zlecenia. Wysoką terminowość dostaw zapewniamy dzięki współpracy z dużą siecią centrów dystrybucyjnych i wyłącznie sprawdzonymi przewoźnikami.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!

Oceń artykuł