Realizujemy profesjonalne usługi transportu krajowego. Rozbudowana flota samochodów ciężarowych, współpraca z rozwiniętą siecią dystrybutorów i przewoźników oraz zespół doświadczonych pracowników – to gwarancja szybkiej oraz skutecznej obsługi zleceń od Klientów.

Paleta czy transport ponadgabarytowy Wrocław?

Zapewniamy przewozy różnorodnych ładunków zgodnie z Państwa wymaganiami. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Specjalizujemy się w transporcie krajowym drogowym. Nasza oferta obejmuje zarówno przewóz towarów drobnicowych i wysyłkę palet, jak i transport ponadgabarytowy wrocław oraz transport całopojazdowy.

TRANSPORT DROBNICOWY

Oferujemy Państwu bezpieczny i terminowy przewóz towarów w paczkach, na paletach, przesyłki dłużycowe oraz transporty ponadgabarytowe. Dostawy realizowane są na terenie całego kraju, za pośrednictwem sprawdzonych i rzetelnych przewoźników.

Nasze indywidualne i elastyczne podejście do każdego klienta pozwala nam na dobór optymalnych rozwiązań transportowych, współpracujemy zarówno z firmami jak i z osobami prywatnymi.

W ramach transportu drobnicowego krajowego oferujemy również szereg usług dodatkowych – transport towaru niebezpiecznych ADR, dokumenty zwrotne, pobrania, zwrotu pustych opakowań, czasowe magazynowanie, dodatkowe zabezpieczanie towaru.

Podstawowym atutem transportu drobnicowego jest niska cena.

Szybka wycena, szybka przesyłka

Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę najtanszeprzesyłki.pl, skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Serwis pozwala na szybką wycenę i zamówienie usługi, czy to transportu paczki, przesyłki paletowej czy przesyłki dłużycowej. Aby złożyć zamówienie nie potrzebują Państwo deklarować ilości przesyłek, ani podpisywać z nami umowy – wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie najtanszeprzesyłki.pl.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub pragną uzyskać więcej informacji, nasz zespół szybko odpowie na zapytanie transportowe złożone telefonicznie lub online. Status złożonych zamówień możecie Państwo śledzić za pomocą naszego portalu.

Zalety transportu drobnicowego:

– dopasowanie wielkości dostaw do potrzeb odbiorcy, ilość palet w przesyłce od 1 do 5, waga do 5000 kg, towar może być spakowany na paletach EURO lub przemysłowych.

– dostawa na czas , dostawa maksymalnie do 48 godzin od podjęcia przesyłki,

– brak konieczności magazynowania zapasów towarów, obniżenie kosztów związanych z magazynowaniem,

– monitoring przesyłki

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!