15 200 przewiezionych palet EURO i przemysłowych, 500 zadowolonych klientów i 98% przesyłek dostarczonych w ciągu 24 godzin – tak w skrócie wyglądają roczne statystyki, które doskonale obrazują transport paletowy w naszym wykonaniu.

OFERTA DLA PAŃSTWA

Oferujemy Państwu bezpieczny i terminowy przewóz towarów na paletach o różnych wymiarach oraz  przesyłki drobnicowe krajowe. Nie wymagamy, aby były to wyłącznie palety EURO. Naszą usługę transportu drobnicowego – paletowego cechuje bezpieczeństwo i szybkość. Korzystamy z usług popularnych i sprawdzonych przewoźników, dlatego dostawy na miejsce realizujemy na czas. W ubiegłym roku aż 98% palet trafiło do odbiorcy już po 24 godzinach od momentu nadania.

Obsługujemy transport drobnicowy – paletowy na terenie całego kraju. Przyjmujemy zlecenia zarówno od firm, jak i osób prywatnych. Z nami przesyłka nawet większych towarów nie stanowi żadnego problemu. Służymy radą i doświadczeniem, zawsze staramy się dobrać formę transportu do rodzaju przekazywanych produktów. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Palety to drewniane platformy przeznaczone do przenoszenia i przechowywania towarów. Stanowią sztywne podłoże, dlatego z łatwością można na nich układać mniejsze i większe opakowania. Najbardziej rozpowszechniona jest tzw. europaleta o wymiarach 120 x 80 cm, istnieją jednak różne modele – m.in. palety przemysłowe (120 x 100 cm) oraz półpalety (80 x 60 cm).

Najczęściej stosujemy palety EURO. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy swoje usługi wyłącznie do tego modelu. Często zdarza się, że Klienci przygotowują do wysyłki naprawdę duże towary. Takie większe przesyłki realizujemy na niestandardowych platformach.

Transport paletowy – przygotowanie przesyłki paletowej

Transport towarów o dużych gabarytach może być realizowany na drewnianych podstawach o różnym formacie. Najpopularniejsze są palety standardowe, czyli tzw. palety EURO o wymiarach 120 x 80 cm. Konstrukcja palet pozwala bez problemu przenosić je przy pomocy wózków widłowych, co zdecydowanie usprawnia działania podejmowane przez pracowników magazynu.

Oprócz wagi i rozmiarów załadunku istotny jest także stan samej platformy – nie może być zniszczona ani uszkodzona. Nawet nadłamane przęsło mogłoby zagrozić transportowi. Paczka na palecie musi być też szczelnie opakowana i dokładnie oklejona (taśmą klejącą, paskami zabezpieczającymi lub folią stretch) w taki sposób, aby umieszczony na niej towar nie przesuwał się w trakcie transportu.

SZYBKA WYCENA, SZYBKA PRZESYŁKA

Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę najtanszeprzesylki.pl. Serwis sprosta wymaganiom zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Pozwala na szybką wycenę i zamówienie konkretnej usługi – m.in. transport paczki, wysyłkę palety oraz przesyłkę dłużycową. Aby złożyć zamówienie nie trzeba podpisywać zobowiązującej umowy. Wystarczy wypełnić prosty formularz za pośrednictwem strony z najtańszymi przesyłkami.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania i chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub online. Nasi specjaliści szybko i chętnie odpowiedzą na zapytanie transportowe. Status złożonych zamówień mogą Państwo śledzić za pośrednictwem specjalnego narzędzia na naszym portalu najtanszeprzesylki.pl.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!