Zależy Państwu na dostarczeniu towarów w krótkim czasie? Szybka realizacja zlecenia jest możliwa nawet w sytuacji, gdy miejsce docelowe znajduje się na drugim końcu świata. Wbrew pozorom taka usługa nie kosztuje majątku. Oferujemy bezpieczny transport produktów samolotem w atrakcyjnej cenie i z uwzględnieniem wszystkich potrzeb Klienta.

W DOWOLNE MIEJSCE NA ZIEMI

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania, a lotnicze przewozy towarów to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź transportu. Możemy pochwalić się członkostwem w międzynarodowej sieci spedytorów Lognet Global Network. Współpracujemy z siecią agentów zlokalizowanych na całym świecie oraz z wieloma liniami lotniczymi i armatorami.

Wykorzystując transport lotniczy, zapewniamy sprawną i bezpieczną dystrybucję przesyłek do każdego zakątka świata – bez względu na wagę i typ towarów. Gwarantujemy dostawę nie tylko z lotniska na lotnisko, ale również pod wskazany adres.

SPEDYCJA LOTNICZA

Spedycja lotnicza jest najczęściej stosowana w przypadku ładunków, które muszą być szybko dostarczone na miejsce docelowe. Transport lotniczy przoduje nad morskim i drogowym przede wszystkim czasem realizacji zlecenia na długich trasach. Cena takiego przewozu zależy natomiast przede wszystkim od wagi i objętości towaru.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami!