Zaczynaliśmy od…

8 pracowników, 3 telefonów, 1000m² i odwagi mierzenia się z wyzwaniami. Za nami stoi wieloletnie doświadczenie, wiedza i gotowość do pracy. Cztery lata później: magazyn o powierzchni 10 000m², kilkudziesięciu pracowników, współpraca z rozwiniętą siecią dystrybutorów, agentów i międzynarodową siecią spedytorów.

Nasi Klienci

Z naszych usług – logistyki kontraktowej, transportu krajowego i transportu międzynarodowego – korzystają najbardziej wymagający Klienci nie tylko z Dolnego Śląska, ale z całego świata.

To firmy o globalnym zasięgu. Działają w różnorakich branżach: motoryzacyjnej, spożywczej, budowlanej, chemicznej, rolniczo-przemysłowej. Łączy je jeden cel: rozwój, dlatego zależy im na współpracy z odpowiedzialnym i elastycznym partnerem biznesowym.

Korzystają z usług transportu czy magazynowania, a także rozpoznawszy w nas specjalistycznego operatora logistycznego, decydują się na powierzenie nam zarządzania całym łańcuchem dostaw.

Dlaczego z nami współpracują?

Ponieważ rozumiemy ich indywidualne potrzeby i oferujemy dopasowane usługi z zakresu logistyki magazynowej i transportu, w tym transportu drobnicowego.

Ponieważ  dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, doradzamy jak bezpiecznie i optymalnie przewieźć ładunki standardowe, ADR oraz transporty ponadgabarytowe.

Ponieważ jak i oni cenimy efektywność, więc przeprowadzamy dla nich szybką odprawę celną w naszym miejscu uznanym.

Ponieważ wiedząc jak ważna jest płynność przepływu towarów organizujemy przewozy multimodalne oraz dostawy just-in-time.

Ponieważ przekonują się, że determinacja w znajdywaniu dogodnych dla nich rozwiązań nie jest jednorazowym chwytem marketingowym, lecz stałą podstawą naszego działania.

Ponieważ nam zależy, a oni to doceniają.